Kalendarz wydarzeń

09 Maj 2018

WYCIECZKA DO WDK

W maju przedszkolaki odwiedziły Wojewódzki Dom Kultury, by obejrzeć przedstawienie przygotowane przez Narodowy Teatr Edukacji z Wrocławia pt. „Przygody Baltazara i Wawelskiego Smoka”.

Była to nowa wersja znanej dzieciom bajki o Smoku Wawelskim. Bohaterowie przeżywali wiele ciekawych przygód, ale przyjaźń i dobro pozwoliły im pokonać wszystkie przeszkody i trudności spotykane na drodze.

Opowieść była pełna humoru i zabawnych sytuacji, a dopełnieniem gry aktorów były barwne kostiumy, piękna oprawa muzyczna oraz bogata scenografia.

Wycieczka do biblioteki.

Dnia 09.05.2018 r. przedszkolaki z grupy IX były na wycieczce w bibliotece osiedlowej – Filia Nr 8 w Kielcach. Uczestniczyły w zajęciach bibliotecznych z okazji  Święta Bibliotekarza. Odgadywały zagadki związane z bajkami dla dzieci, oglądały różne, ciekawe książki dla najmłodszych. Na zakończenie zajęć wręczyły Paniom Bibliotekarkom pamiątkowe laurki w podziękowaniu za przygotowywane w ciągu całego roku 2017/2018 zajęcia biblioteczne dla dzieci. Serdecznie dziękujemy.

Wycieczka do WDK w Kielcach.

Dnia 08.05.2018 r. przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych, w tym „Podróżnicy” były na wycieczce w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach na przedstawieniu teatralnym pt. „Przygoda Baltazara i Wawelskiego Smoka” w wykonaniu aktorów Narodowego Teatru Edukacji we Wrocławiu.