Zbiórka nakrętek - POMAGAMY choremu STASIOWI

RAK MA OKO NA OCZY STASIA

Cała Polska walczy o Stasia! Pomagają gwiazdy Profesor ze Stanów Zjednoczonych, który ma przeprowadzić operację przesłał ostatnio informację ,że są wielkie szanse na to, by Staś był zdrowy.

Chłopiec urodził się w lipcu 2016 roku, choruje na bardzo rzadką chorobę nowotworową - siatkówczak. W sklepach, instytucjach, przedszkolach, szkołach i wielu innych miejscach postawiono pudełka na nakrętki i co najważniejsze pudełka wypełniają się nimi w ekspresowym czasie. W akcję włączyło się „Echo Dnia”. Nakrętki można przynosić do redakcji „Echa Dnia” w Kielcach, ulica IX Wieków Kielc i Staszowie, przy ulicy Krakowskiej 9. 
 

NASZE PRZEDSZKOLE PRZYŁĄCZYŁO SIĘ DO AKCJI ZBIÓRKI NAKRĘTEK.

Pomagać można wysyłając sms, licytując przedmioty na aukcjach internetowych, wpłacając datki na konto Fundacji Rycerze i Księżniczki ul. ZAGÓJSKA 2/4 /85, 04-101 Warszawa, PKO Bank Polski SA 90 1020 1042 0000 8902 0324 4142 tytułując przelew: „DAROWIZNA DLA STASIA”.

Wszelkie informacje w jaki sposób można wspomóc leczenie chłopca dostępne są na profilu facebookowym „Rak ma oko na oczy Stasia”. Mama chłopca na bieżąco umieszcza tam informacje dotyczące zdrowia syna i przebiegu akcji pomocowej dla niego. Przyjaciele i znajomi rodziny zajmują się organizacją koncertu charytatywnego, który odbędzie się 25 listopada w Staszowskim Ośrodku Kultury. Tego dnia zostanie przeprowadzona tam licytacja przedmiotów, a dochód zostanie przeznaczony na leczenie chłopca.