Kalendarz wydarzeń

28 Maj 2018

„Decathlon- Dzień Sportu z przedszkolakami”.

28.05.2018 r. wspólnie z drużyną Ekstremalni DecaRUN oraz ze wsparciem Stowarzyszenia Projekt Świętokrzyskie zorganizowaliśmy dzieciom na boisku Orlika przy SP nr 32, festyn sportowy „Decathlon- Dzień Sportu z przedszkolakami”.

Akcję zainicjowała
pani : Agnieszka Zegadło z Ekstremalni DecaRUN,
której serdecznie DZIĘKUJEMY !!!

Udział wzięli:

Agnieszka Zegadło
Iliana Antczak
Marta Statkiewicz
Tomek Biskupski
Marcin Kosiba
Jarek Meresiński
Michał Antuszewski
Adam Grzelec
Michał Kułaga
Dziękujemy wszystkim za przybycie, pomoc i wsparcie w zrealizowaniu projektu. Słowem spisali się wszyscy na medal. Dziękujemy dyrekcji, wychowawcom grup, które pomagały oraz rodzicom - bez was by się to nie udało. Akcję współorganizowali: Decathlon Kielce, Stowarzyszenie Projekt Świętokrzyskie oraz Klub Sportowy Ekstremalni DecaRUN, a gospodarzem było Przedszkole Samorządowe nr 3 im. Robinsona Crusoe w Kielcach. Patronat Sportowy nad wydarzeniem objął Poseł PE Pan Bogdan Wenta. Akcję zainicjowała Agnieszka Zegadło z Ekstremalni DecaRUN, która niedawno prowadziła sportową prelekcję w grupie przedszkolnej.

Wycieczka do Leszczyn :  „Na Tarasach”.

Dnia 28.05.2018 r. przedszkolaki z grupy IX  były na wycieczce w Leszczynach : „Na Tarasach” koło Kielc. Dzieci uczestniczyły w zabawach ruchowych oraz pikniku  na świeżym powietrzu  pod fachową opieką przemiłych  właścicieli obiektu. Jeździły na kładach, zjeżdżały z dmuchanej zjeżdżalni, skakały na dmuchanych piłkach, jeździły samochodzikami dla dzieci, uczestniczyły w wyścigach , rzucały do celu. Wycieczka bardzo im się podobała, miło i aktywnie spędziły czas  w pięknych okolicznościach przyrody. Dziękujemy właścicielom za miłą gościnę.