„Przytul mnie” w Dzień Kobiet 

 

„Dzień Kobiet” okazał się fantastyczną okazją, żeby spędzić ten czas na specjalnym pokazie animacji „Przytul mnie” w kinie Helios. Seans odbył się ramach akcji „Kino dla JUNIORA”.

„Przytul mnie” to podnoszący na duchu serial dla dzieci, pokazujący relacje między tatą i synem. W zabawny, ale jednocześnie prawdziwy sposób portretuje wyjątkową więź między nimi. Tata Miś i Mały Miś żyją w lesie, gdzie nigdy się nie nudzą. Każdy dzień różni się od poprzedniego i przynosi nową, ekscytującą przygodę. Charyzmatyczny, a przy tym nieco niezdarny Tatuś oraz czuły i energiczny Miś rozbawiły i rozśmieszyły naszych milusińskich. Seans był specjalnie dostosowany do potrzeb małych przedszkolaków: przed filmem zapoznano dzieci z miejscem i panującymi tam zasadami, a sama animacja została dobrana do wieku dzieci- barwy bajki były stonowane, dźwięki i zarys fabuły pozbawione zbędnego napięcia, tak, aby dzieci mogły w przyjazny i łagodny sposób rozpocząć przygodę z kinem.

Po seansie czekały na Nas fantastyczne atrakcje oraz konkursy z nagrodami od kina Helios. Dodatkowo wszyscy otrzymali pamiątkowe kolorowanki oraz komplet bajkowych kart.

Ten szczególny czas spędziliśmy miło!