UWAGA ! UWAGA! UWAGA!

SZANOWNI RODZICE !!!

Dyrekcja Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Robinsona Crusoe w Kielcach  uprzejmie zawiadamia, iż  z dniem 1 września 2021 r.  nasze przedszkole będzie korzystało z Systemu obecności SMERF 24  pod adresem: ps3.edukielce.pl 

System ten zastąpi funkcjonujący dotychczas w naszej placówce System NETCOM

System NETCOM zostanie zamknięty!

W związku ze zmianami  dotyczącymi systemu zarządzającego obecnością dzieci w przedszkolu, zwracamy się z prośbą do wszystkich rodziców dzieci uczęszczających do naszego przedszkola o zapoznanie się ze stosowną dokumentacją zamieszczoną poniżej w „pliki:” a także o zwrot breloczków (pinezek) logujących do starego systemu.

Jednocześnie informujemy, że System SMERF 24posiada Aplikację mobilną ułatwiającą rodzicom korzystaniez systemu, którą można bezpłatnie pobrać  ze sklepów iOS oraz Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=edukielce.smerf24.mobile.parent

Dzięki niej każdy rodzic będzie mógł zgłosić nieobecność, zobaczyć kalendarz dziecka oraz zobowiązania finansowe na własnym telefonie.

Prosimy Rodziców dzieci  uczęszczających do przedszkola o wydrukowanie  i wypełnienie „Deklaracji korzystania z usług przedszkola”, którą będzie można pobrać poniżej i dostarczenie jej osobiście do Administracji placówki do dnia 31.08.2021 r.,  w godzinach 7.00 – 15.00 (Wejście boczne od strony  ul. Czachowskiego. W przypadku zamkniętych drzwi, proszę przywołać pracownika domofonem).

Przy składaniu deklaracji otrzymają Państwo indywidualny, czterocyfrowy PIN logujący dziecko do systemu obecności w przedszkolu (SMERF 24).

Wcześniejsze dostarczenie deklaracji pomoże  Państwu  uniknąć stania  w kolejce w dniu 1 września, co  zaoszczędzi czas i wyeliminuje  niepotrzebny stres bądź spóźnienie się do pracy.

Rodzice, którzy korzystali z  Systemu SMERF 24 w trakcie dyżuru wakacyjnego będą mogli nadal korzystać z nadanego już numeru ID.