Komunikat dla Rodziców nowoprzyjętych dzieci!!!

Komunikat dla Rodziców dzieci nowoprzyjętych, do Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Robinsona Crusoe w Kielcach i rozpoczynających naukę w dniu 01.09.2021 r.

 

          Dyrektor Przedszkola Samorządowego nr 3 im. Robinsona Crusoe w Kielcach informuje, że ze względu na obostrzenia epidemiczne związane z przeciwdziałaniem rozprzestrzenianiu się Covid-19, zajęcia adaptacyjne dla dzieci nowoprzyjętych do przedszkola, nie zostaną przeprowadzone.

 Aby zmniejszyć u dzieci stres związany z przyjściem do nieznanego miejsca w dniu 1 września, zapraszamy Rodziców wraz z Pociechami na zapoznawczy spacer po naszej placówce. W dniu 30.08.2021 r. o godz. 11.00 powita Dzieci i Państwa dyrektor placówki, który przekaże wszystkie niezbędne informacje dotyczące rozpoczęcia roku szkolnego a następnie wyznaczony nauczyciel oprowadzi gości po przedszkolu. Dzieci będą mogły zobaczyć sale przedszkolne, szatnie, przedszkolny plac zabaw natomiast rodzice będą mogli uzyskać dodatkowe informacje i odpowiedzi na nurtujące  pytania.

         Jednocześnie prosimy Rodziców o wydrukowanie i wypełnienie „Deklaracji korzystania z usług przedszkola”, którą będzie można pobrać poniżej i dostarczenie jej osobiście do Administracji placówki w dniach 23.08 – 31.08.2021 r.,  w godzinach 7.00 – 15.00 (Wejście boczne od strony ul. Czachowskiego. W przypadku zamkniętych drzwi, proszę przywołać pracownika domofonem). Przy składaniu deklaracji otrzymają Państwo indywidualny, czterocyfrowy PIN logujący dziecko do systemu obecności w przedszkolu (Smerf24).

 

Serdecznie zapraszamy !