Kalendarz wydarzeń

23 luty 2021

KONKURS PLASTYCZNY "DBAMY O NASZE ZDROWIE"

W styczniu w naszym przedszkolu odbył się konkurs plastyczny pt. "Dbamy o nasze zdrowie", obejmujący tematy związane z dbaniem o zdrowie. Konkurs skierowany był do wszystkich grup naszego przedszkola. 
Pracę plastyczną naszej grupy wykonały dziewczynki: Klaudia, Ola, Oliwka, Hania K., Julia, Weronika.
Prace wszystkich grup podziwiać można było na holu naszego przedszkola.

JESTEŚMY BEZPIECZNI

Zapewnienie dzieciom poczucia bezpieczeństwa jest jednym z podstawowych zadań zarówno dla rodziców jak i nauczycieli. Istotnie ważne jest również uczenie dzieci prawidłowych zachowań w ruchu drogowym, bezpiecznym posługiwaniu się urządzeniami technicznymi, czy uświadamianiu im niebezpieczeństw zabaw w źle wybranym miejscu. Dlatego istotnym jest kształtowanie takich zachowań i postaw u dzieci, które umożliwią im unikanie zagrożeń, minimalizowanie ich oraz szukanie obrony i pomocy.

Bal Karnawałowy

Wspaniała zabawa w grupie II podczas balu karnawałowego. Dzieci przebrały się za ulubione postacie z bajek a po tańcach i zabawach zjadły przepyszne marchewkowe babeczki, upieczone przez koleżankę Basię.

Dzień Brokuła

Dzieci w ramach warsztatów kulinarnych przygotowywały sałatkę z brokuła. Następnie wykonały piękna prace plastyczna - wyklejały brokuła z kuleczek bibuły.