Kalendarz wydarzeń

05 Listopad 2016

ZUCHY w naszym przedszkolu

Drodzy Rodzice

Dzieci z grupy V i VI co piątek w godzinach od 14:30 do 15:30 będą uczestniczyć w zbiórkach zuchów organizowanych przez 33 Kielecką Gromadę Zuchów Żeglarzy „Żeglarze Kapitana Sebastiana”. 

Pierwsze trzy miesiące będą na próbę, aby zobaczyć czy dzieciom spodoba się taka forma aktywności. Później zadecydujecie Państwo o przynależności dziecka do grupy zuchów w naszym przedszkolu. Druhna Natalia, która prowadzi zbiórkę u nas w przedszkolu planuje spotkanie z rodzicami, o którym poinformujemy w kolejnym ogłoszeniu.

Dzieci, które będą uczestniczyć w zbiórkach prosimy odbierać później.

Z góry dziękujemy

Pasowanie na Przedszkolaka - grupa I

I stało się... 28 października w naszym przedszkolu odbyło się wielkie wydarzenie... PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Dzieci z grupy I "Papugi" z wielkim przejęciem przygotowywały się do tej uroczystości dużo wcześniej. W Pasowaniu na Przedszkolaka grupy I uczestniczyło 25 dzieci w odświętnych strojach i biretach. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne i taneczne, które nagrodzone zostały przez zaproszonych gości gromkimi brawami. Najbardziej widowiskowymi elementami programu były układy taneczne wykonane przez najmłodszych.