Kalendarz wydarzeń

13 Marzec 2016

Czytamy z tatą Weroniki

W czwartek 03 marca, w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom", grupę VI odwiedził wyjątkowy gość  p.Hubert Pazera - tata Weroniki. W sposób  interesujący przeczytał dzieciom opowiadania o niezwykłych przygodach mieszkańców Dinodolino ,,DINO DOLINO - ŻÓŁWIK / NAUKA LATANIA / NA OBOZIE. ”Niezwykłe przygody bohaterów, a przede wszystkim znakomite zaprezentowanie tekstu przez czytającego spowodowały, że mała publiczność z ogromną uwagą słuchała czytanych opowieści. Dzieci nawiązały z gościem bardzo dobry kontakt. Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze.

A listonosz, listy nosi ...

W piątek dzieci zakończyły cykl tygodniowy o rożnych zawodach. W związku z tym Dzieci z grupy I postanowiły zapoznać się "bliżej" z pracą listonosza i pracą w poczcie, Sami w Naszej sali zorganizowalalismy sobie  pocztę! :) Przymierzalilismy prawdziwą czapkę Pana listonasza i jego  najprawdziwszy krawat :) Wszytskim bardzo podobały sie zajęcia i wspolna zabawa :)

Czytamy z mamą Patrycji :)

Rodzice ,,Żeglarzy”’’ – przekonani o wyjątkowych zaletach głośnego czytania – regularnie odwiedzają dzieci w grupie, aby wprowadzać je w świat literatury dziecięcej. We wtorek, 1 marca 2016, w grupie VI, odbyło się kolejne z cyklu spotkań, podczas których osoby ważne dla dzieci,  czytają dzieciom książki.