Czytamy z mamą Patrycji :)

Rodzice ,,Żeglarzy”’’ – przekonani o wyjątkowych zaletach głośnego czytania – regularnie odwiedzają dzieci w grupie, aby wprowadzać je w świat literatury dziecięcej. We wtorek, 1 marca 2016, w grupie VI, odbyło się kolejne z cyklu spotkań, podczas których osoby ważne dla dzieci,  czytają dzieciom książki.

Tym razem  gościem specjalnym  była  P.Ania  Gad-mama Patrycji , która wspaniale przeczytała książkę ,, Wilk i Zając. Największe przygody”. Była to kolejna porcja świetnej zabawy dla dzieci. Wszystkie  z zaciekawieniem słuchały przygód,  ,,wcale niegroźnego Wilka i sympatycznego, przebiegłego Zająca.” Patrycja promieniała ze szczęścia. Potem dzieci zasypywały gościa pytaniami  i dzieliły się swoimi odczuciami na temat utworu.

 Dzieci chętnie słuchają bajek czytanych przez dorosłych. Rodzice  są tego świadomi , przynoszą z domu sprawdzone książki i rozwijają u dzieci zainteresowania czytelnicze. To naprawdę wielka frajda słuchać bajki w wykonaniu mamy, a nie jakiegoś bezdusznego telewizora. Jak  widać  w naszej grupie akcja jest  bardzo udana, a dzieci   zadowolone.

Mamie Patrycji podziękowaliśmy śpiewem i tańcem.