Kalendarz wydarzeń

07 Marzec 2016

Zawody

Dzieci uwielbiają naśladować dorosłych. Udowodniły to w zabawach tematycznych odgrywając role kucharza, lekarza, fryzjera, sprzedawcy. Znakomicie posługują się rekwizytem i wiedzą, jak zachować się w danej sytuacji.

Z wizytą w przedszkolnej kuchni

W ubiegłym tygodniu poznawaliśmy różne zawody. W związku z tym postanowiliśmy m.in. przyjrzeć się z bliska naszej przedszkolnej kuchni i poznać  pracujące w niej przemiłe panie kucharki :) W odpowiednim "umundurowaniu" wyruszyliśmy na górę, a tam OGROMNE (dosłownie) zaskoczenie w postaci OGROMNYCH garnków, patelni, łyżek i innych akcesoriów. to była cenna lekcja :) Po powrocie z jeszcze większym, niż zazwyczaj apetytem zjedliśmy obiad, którego przygotowanie mogliśmy śledzić wcześniej na żywo :)

Mamy nowe ZABAWKI !!!!!!!!

"Papugi" to grupa szczęściarzy !!!

Dzięki SUPER hojnym rodzicom małej "papużki" sala maluszków została wzbogacona o nowe zabawki i pomoce dydaktyczne. Radość i miny dzieci BEZCENNE :) Zobaczcie sami (na załączonych zdjęciach).

DZIĘKUJEMY !!!

Kosmiczne podróże

Przez ostatni tydzień lutego 2016r. poznawaliśmy wiadomości dotyczące przestrzeni kosmicznej. Odbieraliśmy sygnały z dalekiej galaktyki i postanowiliśmy wyruszyć w nieznane.

"Piraci" docenieni za twórczość

Gratulacje!

Dnia 03.03.2016 r. odbyła się w Miejskiej Bibliotece uroczystość wręczenia dyplomów gratulacyjnych za ułożone przez dzieci wierszyki. Wzorując się na dziecięcej twórczości zgromadzonej w tomikach T. Zysk "Pan Pierdziołka spadł ze stołka" nasi wychowankowie postanowili stworzyć własne wierszyki. Można je było zobaczyć i przeczytać na wystawie w Miejskiej Bibliotece. Oprócz dyplomów dzieci otrzymały również drobne upominki i słodycze.