Kalendarz wydarzeń

17 Październik 2018

Zabawy na placu zabaw

Zabawy na świeżym powietrzu to jest to co my Piraci uwielbiamy najbardziej, dlatego jeśli tylko pogoda za oknem pozwala na wyjście z przedszkolnych murów to długo nie trzeba nas namawiać. Zjeżdżalnie, ścianka wspinaczkowa, huśtawki czy też piaskownica to nasz sposób na udany dzień.

Z wizytą w aptece

Urodziny Amelki

10-go września kolejne urodziny miała nasza koleżanka Amelka. Pełna uśmiechu i energii przyszła do przedszkola, aby wraz ze swoimi kolegami i koleżankami wspólnie świętować swoje czwarte urodzinki. Było sto lat, życzenia i słodki poczęstunek, a następnie wspólna zabawa.

Dzień kropki

15-go września swoje święto miała KROPKA, a my razem z nią dobrze się bawiliśmy. Były gry i zabawy, a także moc wyzwań. Każdy przedszkolak za poprawnie wykonane zadanie otrzymywał nagrodę – kolorową kropkę. Im kropek na ubrankach i ciele przybywało,tym na twarzach naszych Piratów malował się coraz większych uśmiech i chęć do dalszej pracy. Dzieci bardzo chętnie wskazywały, przeliczały, dzieliły na sylaby, powtarzały i grupowały. Pomimo, iż niektóre zadania do łatwych nie należały, nasze przedszkolaki dały radę. Zobaczcie sami jak fajnie mijał nam czas.