„8 Marca”

To był wyjątkowy dzień w naszej grupie bowiem swoje święto obchodziły nasze Panie oraz wszystkie dziewczynki. „Tyle kobiet dookoła”- tym wspaniałym wierszem ilustrowanym serią obrazków rozpoczęliśmy świętowanie Dania Kobiet

W tym szczególnym dniu wszystkie dziewczynki  mogły poczuć się wyjątkowo za sprawą „Wyborów Miss”. Każda młoda dama otrzymała dyplom  za bycie „najlepszą”  w wybranej konkurencji m. in. miss równowagi, miss najładniejszego kucyka, czy miss najszybszego liczenia. Laureatki wyłaniało nasze szanowne Jury, w którego skład wchodzili oczywiście chłopcy z grupy „Żeglarze”.

Z dziewczęcych twarzy uśmiech nie schodził przez calutki dzień, a chłopcy zachowywali się jak prawdziwi  dżentelmeni, byli przemili, uczynni i sympatyczni:)  Obdarowali swoje koleżanki oraz Panie miłymi życzeniami, prezentami i kwiatami. Nie obyło się również bez poczęstunku i wspólnej zabawy przy muzyce. To był naprawdę udany dzień- Dziękujemy Serdecznie Panowie :)

W tym pełnym wrażeń dniu, nie mogliśmy zapomnieć o najważniejszej kobiecie w naszym życiu – swojej mamie. I to właśnie dla niej wykonaliśmy symboliczny upominek w postaci papierowego tulipana, którego każdy z nas wręczył w domu dołączając gorące życzenia.