Kalendarz wydarzeń

30 Marzec 2017

Czyta nam tata Nadusi

We wtorek 21 marca odwiedził nas tata Nadii - pan Paweł Broniś, który włączył się do Ogólnopolskiej Akcji: "Cała Polska Czyta Dzieciom". Pan Paweł przeczytał dzieciom bajkę: "Konik polny i mrówka" Ludwika Jerzego Kerna.  Jest to bajka z morałem: przezorność pozwoli ustrzec się od błędów. W podziękowaniu zaprosiliśmy naszego gościa na nasz występ z okazji Pierwszego Dnia Wiosny.

Dziekujemy Panu Pawłowi za poświęcony czas, ciekawą lekturę i pyszne słodkości :) a pozostałych rodziców zachęcamy do odwiedzenia nas z wybraną książką :)

Pierwszy Dzień Wiosny

Pierwszego Dnia Wiosny w naszym przedszkolu było bardzo kolorowo. Nasza grupa w przebraniu żabek wystąpiła z układem tanecznym do piosenki Crazy Frog - "Axel-F".  Wiosna przywitana, a my w świetnych nastrojach wrócilismy tego dnia do domku.

 
 
 

Zakładamy hodowlę roślin :)

"Tęczowe Rybki" tydzień temu założyły hodowlę roślin w kąciku przyrody. Przedszkolaki poznały sposoby siania i sadzenia niektórych roślin. Samodzielnie siały zboże, rzeżuchę, fasolę, pietruszkę oraz  cebulki wybranych kwiatów:  hiacynta i narcyza. Zakładając hodowlę dzieci poznały warunki jakie są potrzebne roślinom do życia, a sianie i sadzenie sprawiło im ogromną radość.

Rekrutacja

REKRUTACJA !!!

Zainteresowanych Rodziców zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem, w zakładce "Nasze Przedszkole" -rekrutacja.