Kalendarz wydarzeń

15 Marzec 2017

Teatrzyk: "CZERWONY KAPTUREK"

15 marca nasze przedszkole odwiedził teatrzyk ze spektaklem: "Czerwony Kapturek". Zaprzyjaźnieni aktorzy z firmy "PATIGO" znów spisali się fantastycznie. Wilk wzbudzał w dzieciach wiele emocji: z jednej strony był to strach, a z drugiej fascynacja. Przedszkolaki dostały jednak jawną przestrogę przed rozmowami z nieznajomym.

Zabawy z interaktywną podłogą: "FunFloor Edu"

W zeszłym tygodniu braliśmy udział w reklamie "Interaktywnej podłogi FunFloor Edu" grupy MAC.  Zajęcia z tą animacją to edukacja poprzez zabawę. Wyobraźnia dzieci wprowadzona zostaje w świat kolorów, dźwięków i przyrody. Przedszkolaki poznają liczby, zwierzęta, pory roku, czy też instrumenty muzyczne. FunFloor Edu rozwija spostrzegawczość i integrację sensoryczną dzieci, ale przede wszystkim budzi ich kreatywność. ". Tęczowe Rybki były zachwycone korzystając z tego "magicznego dywanu".

Podwieczorek na Dzień Kobiet :)

8 marca to bardzo ważny dzień dla wszytskich pań, zarówno tych dużych, jak i - małych. Tęczowe Rybki świętowały Dzień Kobiet na wesoło. Były wspólne tańce, zabawy, konkursy, malowanie buziek i wycinanie koron dla dziewczynek, ale największą radością cieszył sie wspólny podwieczorek kobietek i chłopców. Popatrzcie sami... :)