Kalendarz wydarzeń

08 Październik 2016

Jesienne zabawy z mamą MADZI

Dziś Tęczowe Rybki odwiedziła Pani Anna Łukomska-Górny, mama Madzi, z którą aktywnie spędziliśmy czas. Rozmawialiśmy o JESIENI, dopasowywaliśmy strój do danej pory roku; rozróżnialiśmy dary jesieni.  Wspólnymi siłami stworzyliśmy ilustrację ruchową do piosenki: "Kolorowe listki", a na koniec wykonaliśmy ciekawą pracę plastyczną: "Sowę".

Bardzo dziękujemy Pani Ani za ciekawe zabawy i zapraszamy innych, chętnych rodziców do zabawy z nami :)

MEEEEGAAAA RADOŚĆ !!!

Dziękujemy mamie Szymka i mamie Maćka za wspaniały prezent w postaci 2 wielkich PODUCH- SIEDZISK :) "Tęczowe rybki" - przeszczęśliwe, poduchy służą do leżenia, siedzenia, skakania i w ciągu najbliższych kilku dni znajdą pewnie jeszcze inne zastosowania ... :)

Urodziny Alka

Dziś są Twoje urodziny!

Bądź radosny i szczęśliwy!

Takie i inne życzenia płynęły dziś do Alka - naszego solenizanta, który skończył właśnie 4 lata. 

Jesienne obrazy

Takie obrazy powstały na dzisiejszych zajęciach !!! Grupa chłopców i grupa dziewczynek miała tylko 5 minut na stworzenie arcydzieła z szyszek i kasztanów :) Poszło znakomicie i wesoły pociąg mógł ruszyć zwiedzać obrazy w galerii :)

DZIEŃ CHŁOPAKA

W grupie "Piętaszków " Dzień Chłopaka obchodzony był hucznie! Dla chłopców (w tym dniu) dziewczynki były bardzo miłe i pięknie wyglądały. Każdy kolega otrzymał od nich koronę, razem tańczyli, współdziałali w zabawach, a nawet królewny próbowały ogolić swoich królewiczów! dzień skończył się słodkim poczęstunkiem ufundowanym przez rodziców.

 

FESTYN SPORTOWY

30 września "Piętaszki" uczestniczyły na Stadionie Międzyszkolnym w festynie sportowym zorganizowanym przez naszych Koroniarzy. Celem imprezy było promowanie piłki nożnej i aktywnego wypoczynku. Dzieci wzięły udział w zabawach i grach sportowych, zręcznościowych, w meczu piłki nożnej. Miały również okazję zobaczyć mini mecz ("Piłkarzyki")w wykonaniu zawodników Korony.

Od organizatorów otrzymały upominki.