Kalendarz wydarzeń

12 Listopad 2019

Wirtualny spacer po Kielcach

W ubiegłym tygodniu nasza grupa została zaproszona przez "Poszukiwaczy Skarbów" z grupy III na wirtualne zwiedzanie naszego Miasta Kielce. Dzieci z wielkim zaciekawieniem oglądały prezentację, w której zostały umieszczone najbardziej znane miejsca w centrum Kielc. Dzieci dzieliły się na forum także własnymi doświadczeniami i chętnie nazywały miejsca odwiedzone w czasie wirtualnego spaceru.

Serdecznie dziękujemy Paniom z grupy III za urozmaicenie naszych zajęć oraz wspólne poznawanie naszego miasta.

Pamiętamy o naszych bliskich

Okres przed Wszystkimi Świętymi to czas, w którym szczególnie pamięciom obejmujemy tych, którzy odeszli od nas. To czas na rozmowy o tych, którzy spoczywają na cmentarzu. O tym, co tyczy się szacunku dla zmarłych i odpowiedniego zachowania się w takim miejscu.

Urodziny Klaudii i Oli

Jest w roku taki dzień,
W którym smutki idą w cień,
Wiec z okazji tego dnia
Posłuchajcie co życzy Wam Papużek grupa:
Dużo zdrowia i radości,
Szczęścia w życiu i miłości,
Moc najpiękniejszych wrażeń
I spełnienia wszystkich marzeń.

 

Z okazji Waszego święta, dziewczynki, życzymy Wam wszystkiego co najlepsze :)

DZIEŃ CHŁOPAKA

30 września nasi kochani chłopcy obchodzili swoje święto, gdyż był Dzień Chłopaka. Z tej okazji grupa Piratów i Korsarzy pomimo bardzo chłodnego i deszczowego dnia wybrała się na wycieczkę do bawialni, gdzie wspólnie świętowaliśmy. Na miejscu czekało na nas dużo atrakcji i dobrej zabawy. Były także drobne upominki, konkursy, zabawy taneczne i oczywiście mnóstwo życzeń aby nasi chłopcy byli zdrowi i uśmiechnięci każdego dnia. Na koniec wszyscy zasiedli do wspólnego poczęstunku. Był to dzień pełen wrażeń, radości i dobrej zabawy, a zdjęcia z tego wyjścia będą miłym wspomnieniem.