Kalendarz wydarzeń

21 Czerwiec 2017

Konkurs "Kredą malowane"

W pewien pochmurny poranek, postanowiliśmy wyjść na plac zabaw, aby przeprowadzić konkurs na "Najciekawszą kredową wariację plastyczną" :) Dzieci wykonywały prace indywidualnie na wydzielonych stanowiskach. Jury była cała grupa - "Tęczowe Rybki" same wybrały zwycięzcę, którym okazał się JAŚ. Jego praca otrzymała bowiem najwięcej głosów. BRAWO Jasiek !

Czyta nam mama Natalki

Do naszego "Klubu Czytających Rodziców" dołączyła ostatnio Pani Ania - mama Natalki, która zabrała nas na spotkanie z bajką pt."Piotruś Pan". Książka ta - to cenna pamiątka pani Ani z dzieciństwa - była to bowiem nagroda na zakończenie przedszkola, opatrzona zdjęciem i dedykacją. "Tęczowe Rybki" z zaciekawieniem oglądały zdjęcie, na którym nie mogły rozpoznać pani Ani  :) Bajka bardzo przypadła dzieciom do gustu, z przejęciem słuchały przygód Piotrusia Pana i jego przyjaciół.

SPORTOWY Festyn Rodzinny

12 czerwca nasz przedszkolny ogród zamienił się w stadion olimpijski. Wszystko za sprawą wielkiego  Rodzinnego Festynu Sportowego, który zgromadził w naszym przedszkolu tłumy :) Dzieci wraz ze swymi bliskimi brały udział w wielu konkurencjach, m.in.: przeciąganiu liny, skokach w worku, nietypowej grze w kręgle, zabawie z jajkiem i łyżeczką, biegu z misiami, itp.