Kalendarz wydarzeń

14 Grudzień 2015

Warsztaty plastyczne

Dzieci z grupy "Piratów"  uczestniczą w warsztatach plastycznych organizowanych i przeprowadzonych przez mamę naszej Zosi - panią Iwonkę.  Pierwsze zajęcia poświęcone były lalkom teatralnym. Dzieci poznały kukiełki, marionetki i pacynki. Zadaniem dzieci było zrobienie ze skarpety, włóczki i guzików własnej pacynki.

Podczas drugiego spotkania dzieci robiły Mikołaje na sankach. Za pomocą słomek do koktajli i sznurka nasi Mikołajkowie mogli się poruszać. Pani Iwonka zorganizowała dzieciom zawody "Który Mikołaj szybciej przyjedzie do dzieci". Te zajęcia to dla nas niesamowita zabawa!

Spotkanie w bibliotece

Dnia 10.12.2015 r. dzieci z grupy III  "Poszukiwaczy Skarbów" i z grupy  IV "Piratów" wzięły udział w zajęciach zorganizowanych w bibliotece na temat tradycji mikołajkowo- gwiazdkowych. Kto jak kto, ale maluchy najlepiej wiedzą, jak wygląda Mikołaj, więc nie miały najmniejszego problemu ze złożeniem elementów jego sylwetki w całość. Doskonale poradziły sobie również z ułożeniem gwiazd na niebie, a każda gwiazdka miała wyszeptane życzenie, które na pewno się spełni!

Pomocnicy Świętego Mikołaja

Pomocnicy Świętego Mikołaja, dostarczą prezenty do każdego dziecka.Wszystko dopięte na ostatni guzik - nawet czapki mamy mikołajkowe.
Tak gr V bawiła się w środę, tuż po wizycie Mikołaja w naszym Przedszkolu. Atmosfera zbliżających się świąt udzielała się w tym dniu wszystkim przedszkolakom.