MIKOŁAJ w Przedszkolu :)

"Święty Mikołaju
Na Ciebie czekamy
Przez okno zmarznięte
Ciągle wyglądamy..." No i się doczekaliśmy :)

 

9 grudnia odwiedził nasze przedszkole wyjątkowy gość – święty Mikołaj.  Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się dużo wcześniej - poznając jego historię i jego dobroć. Uczyliśmy się wierszy i piosenek, a wszystko po to, aby wypaść przed Świętym Mikołajem z jak najlepszej strony.

Trzeciego grudnia odwiedził nasze przedszkole wyjątkowy gość – święty Mikołaj. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną m.in. poprzez obdarowywanie prezentami ludzi, w szczególności dzieci. Uczyliśmy się piosenki o tym, że „wszystkie dzieci Mikołaja kochają i wszystkie dzieci na niego czekają”.Przed przyjściem Mikołaja dzieci obejrzały przedstawienie, w którym szczególną rolę odegrał bałwanek. Właśnie on zaprosił do nas Św. Mikołaja, który po wkroczeniu na salę został powitany radośnie piosenką. Po przywitaniu nastąpił długo wyczekiwany moment rozdawania prezentów uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami. Dzieci bardzo ucieszyły się z podarunków. Po pożegnaniu gościa przystąpiły do ich rozpakowywania.Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i worek prezentów. Mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy.Dorota JaneczkTrzeciego grudnia odwiedził nasze przedszkole wyjątkowy gość – święty Mikołaj. Na spotkanie z nim przygotowywaliśmy się już wcześniej, poznając jego historię, jego dobroć okazywaną m.in. poprzez obdarowywanie prezentami ludzi, w szczególności dzieci. Uczyliśmy się piosenki o tym, że „wszystkie dzieci Mikołaja kochają i wszystkie dzieci na niego czekają”.
Przed przybyciem Mikołaja dzieci obejrzały przedstawienie, w którym szczególną rolę odegrały elfy. To właśnie one zaprosiły do nas Św. Mikołaja, który po wkroczeniu na salę został powitany gromkimi brawami i piosenką. Po przywitaniu nastąpił długo wyczekiwany moment rozdawania prezentów, uwieczniony pamiątkowymi zdjęciami, które po wywołaniu każde dziecko otrzyma do domu.

Dziękujemy Ci święty Mikołaju za odwiedziny i worek prezentów. Mamy nadzieję, że za rok znowu się zobaczymy.