JASEŁKA GR. IV

,,Jasełkowa łezka – humoreska” to tytuł  jasełek dla przedszkolaków (aut. Adam Szafraniec ),wystawionych 17.12.2015r na scenie sali teatralnej przedszkola przez dzieci z gr VI. Tekst napisany w lekkiej formie, humorystycznym wierszem ,dostarczył  wszystkim cały wachlarz emocji związanych z oglądaniem historii narodzenia Jezusa. Praca z dziećmi nad przedstawieniem według tego scenariusza była przyjemnością i dobrą zabawą dla wszystkich. Należy też zaznaczyć, że  dzieci z oddaniem uczestniczyły w próbach. Występy pozwoliły im oswoić się z nieśmiałością i poczuć wiarę we własne siły. Wpadające w ucho piosenki i pastorałki  napisane i skomponowane specjalnie na potrzeby tego tekstu – uzupełniły spektakl i wzbogaciły go.

Udało się!

Daliście nam, droga Publiczności, odczuć to najwyraźniej jak tylko można to było uczynić. Za to Wam GORĄCO DZIĘKUJEMY! Dotarły do nas oklaski, okrzyki zadowolenia i radości. Owacjami na stojąco przekazaliście nam zwrotnie to samo, czym chcieliśmy Was obdarować w czasie  jasełkowego spektaklu - mocą wrażeń i emocji. Wszyscy byliśmy wzruszeni.

Mamy ochotę na więcej, ….

  SKŁADAMY SERDECZNE PODZIĘKOWANIE WSZYSTKIM RODZICOM  ZA UDZIAŁ I POMOC W ZORGANIZOWANIU PRZEDSTAWIENIA.DZIĘKUJEMY TAKŻE ZA PRZYGOTOWANIE PIĘKNYCH STROJÓW .RODZICE WYKAZALI SIĘ OGROMNYM ZAANGAŻOWANIEM ,POMYSŁOWOŚCIĄ I INWENCJĄ.