Dzień Mamy i Taty

Dzień Mamy i Taty – szczególna okazja, której towarzyszą niesamowite emocje, wzruszenie i duma z pociech. 26 maja 2017 r. dzieci z grupy przedszkolnej „Żeglarzy” świętowały wyjątkową uroczystość – Dzień Mamy i Taty.  Dzieci zaprezentowały swoje talenty aktorskie zapraszając rodziców na bajkę „Kukułka”. Fabuła naszej bajki osnuta jest na przeżyciach rodzin – nie tylko ludzkich! - planujących, decydujących się na przyjęcie i już posiadających dziecko – jedno lub więcej. A nawet całkiem dużo dzieci. Przedstawienie pt. "Kukułka" w zabawny sposób pokazuje dzieciom ważną prawdę o tym, jak cenne są dla swoich rodziców. Na koniec dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie wykonane upominki. Nie zabrakło również pamiątkowych zdjęć. Wzruszeń, serdeczności nie było końca. Ten dzień na długo pozostanie w naszej pamięci.
Dziękujemy serdecznie rodzicom za liczne przybycie oraz za pomoc w zorganizowaniu uroczystości, a także za przygotowanie przepięknych strojów.

Ponieważ Kubuś nie mógł być z nami w tym ważnym dniu, jego występ został wcześniej nagrany i wyświetlony podczas uroczystości. Zobaczcie sami:

https://www.youtube.com/watch?v=T-8FOG80k4Y&feature=youtu.be