Kalendarz wydarzeń

10 Grudzień 2017

„KOT W BUTACH”

W poniedziałek 04.12.2017 r. grupa Żeglarzy udała się na wycieczkę do Teatru Lalki i Aktora Kubuś w Kielcach na spektakl pt. Kot w butach. Opowiedziana wierszem, dowcipna historia Kota w butach zrealizowana została w bardzo efektownym stylu Adventure – wielkiej przygody, która nadała zupełnie nowego i świeżego spojrzenia na dobrze znaną wszystkim baśń Charlesa Perraulta. Występ angażował młodych widzów zarówno do  krótkiej wymiany zdań z aktorami jak również zadań ruchowych np. tańca, co sprawiło dzieciakom wiele frajdy i radości.

Robimy Świece Żelowe.

11 grudnia (w poniedziałek) przedszkolaki wezmą udział w warsztatach plastycznych
zorganizowanych przez firmę Modra Sova z Inowrocławia.

 

Dzieci własnoręcznie wykonają świecę żelową.

Koszt warsztatów 16 zł - więcej informacji u wychowawców grup.

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził długo wyczekiwany przez dzieci gość - ŚWIĘTY MIKOŁAJ. Przedszkolaki obejrzały przedstawienie w wykonaniu aktorów agencji artystycznej "Patigo", a następnie każda grupa spotkała się z Mikołajem w swojej sali, gdzie  dała popis swoich umiejętności wokalnych i recytatorskich. Mikołaj wręczył dzieciom paczki oraz wykonał z dziećmi pamiątkowe zdjęcia. To był pełen wrażeń dzień, który naszym milusińskim na długo zostanie w pamięci.

Wernisaż prac pokonkursowych

WEWNĄTRZPRZEDSZKOLNY  KONKURS  PLASTYCZNY  POD  HASŁEM  :

                                        „J E S I E N N E   C Y F E R K I”

                            

W miesiącu Listopadzie 2017 r. odbył się w naszym Przedszkolu Konkurs Plastyczny pod hasłem : „Jesienne Cyferki”. Celami konkursu były :

-integracja środowiska przedszkolnego,

-prezentacja umiejętności artystycznych przedszkolaków ,