Kalendarz wydarzeń

07 Styczeń 2017

TEATRZYK

UWAGA Przedszkolaki !!!

19 stycznia 2017 o godzinie 11:00 w naszym przedszkolu odbędzie się przedstawienie w wykonaniu aktorów agencji artystycznej "Blaszany bębenek"

pt: "PINOKIO".

DYSKOTEKA

Piątek przyniósł niezapomniane wrażenia :) Wraz z grupą II zorganizowaliśmy DYSKOTEKĘ - MY daliśmy lampę dyskotekową , ONI- lokal i muzykę:) Dziewczyny jak na kobiety przystało - zrobiły szałowy makijaż i bajeczne fryzury, a chłopcy obiecali prosić je do tańca. Było wystrzałowo. Zintegrowaliśmy się z naszymi kolegami z grupy II i zacieśniliśmy więzy w naszej grupie. Świetna atmosfera unosiła się w powietrzu. Były tańce szybkie i wolne - przytulańce :)

DYSKOTEKA

Piątek przyniósł niezapomniane wrażenia :) Wraz z grupą IV zorganizowaliśmy DYSKOTEKĘ - MY daliśmy lokal i muzykę, ONI- lampę dyskotekową :) Dziewczyny jak na kobiety przystało - zrobiły szałowy makijaż i bajeczne fryzury, a chłopcy obiecali prosić je do tańca. Było wystrzałowo. Zintegrowaliśmy się z naszymi kolegami z grupy IV i zacieśniliśmy więzy w naszej grupie. Świetna atmosfera unosiła się w powietrzu. Były tańce szybkie i wolne - przytulańce :)

Czytamy z Panią Jolą

"Cała Polska czyta dzieciom," a my czytamy z Pania Jolą.

4 stycznia odwiedziła nas pani psycholog Jolanta Tąporowska, która w ramach akcji "Cała Polska czyta dzieciom" była tak miła i przeczytała nam bajkę z serii "To nic strasznego" - "Podróż samolotem".

Była to bardzo przyjemna opowieść i dzięki niej, wiemy już co to: paszport, lotnisko, odprawa, luk, itp. Bardzo dziękujemy pani Joli za ciekawą bajkę i za zabawę w "Samoloty".

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby nam poczytać w przedszkolu :)

Urodziny Laryski

LARYSKO

Dziś wielki dzień Twojego święta
i NASZA GRUPA o Tobie pamięta
więc z okazji urodzin
składamy Ci moc życzeń:
uśmiechu, zdrowia, radości,
mnóstwa prezentów i gości,
przyjaźni wielkich i małych,
wielu przygód niebywałych
i uśmiechu wesołego 
- wszystkiego najlepszego!

 

Tak świętowaliśmy urodziny Laryski :)

PREZENT

Tęczowe Rybki były mile zaskoczone, kiedy kilka dni po przedstawieniu jasełkowym zobaczyły pod choinką PREZENT :) Widniał na nim napis - "Dla Tęczowych Rybek za piękny wytęp" - byliśmy już pewni, że ta niespodzianka jest dla nas. Po rozpakowaniu okazało się, że w środu były 3 zestawy "kreatywnych rzepów". Przeszczęśliwi zabraliśmy się do tworzenia najróżniejszych postaci i budowli - wyszło super. Od teraz jest to nasza zabawka numer 1 !!! Oprócz rzepików, dostaliśmy też lizaki i chrupasy :)) Warto się czasem postarać ... :)