Kalendarz wydarzeń

19 luty 2017

Walentynki w przedszkolu

Dnia  14.02.2017 r. obchodziliśmy w naszym przedszkolu uroczyste Walentynki . Przedszkolaki ze wszystkich grup wiekowych spotkały się o godzinie 11:00 w sali teatralnej placówki. Tam, przy piosenkach i muzyce  instrumentalnej dzieci prezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne, w tym grupa III . Czerwone stroje wychowanków i pań podkreśliły charakter tego Święta.  W salach zajęć wychowankowie losowali - „Walentynki”, które wykonały  podczas zajęć.

Światowy Dzień KOTA

17 lutego 2017 obchodziliśmy w naszej grupie Światowy Dzień Kota. Przedszkolaki za pomocą odpowiedniej charakteryzacji przemieniły się w miłe czworonogi. Dzień upływał nam na konkursach i zabawach związanych oczywiście  z kotami. Przedszkolaki rozpoznawały znane koty z bajek, usłyszały wiersze o kotkach  i określały ich położenie w przestrzeni.

Urodziny BARTUSIA

"Dzisiaj Twoje urodziny,
zatem zawsze dziarskiej miny.
Do zabawy mnóstwo siły, żeby każdy
dzień był miły - pełen śmiechu i radości.
Stu urodzinowych gości,
autek, klocków i pluszaków.
Stu prezentów, stu buziaków.
Zdrowia, szczęścia i słodyczy...
Twoja GRUPA - Tobie życzy."

W poniedziałek razem z Bartusiem świętowaliśmy jego urodzinki  :) Było miło i wesoło :) Bartuś był bardzo przejęty, ale szczęśliwy. Dostał od swoich przyjaciół piękne życzenia i kolorową kartkę urodzinową.

Kartki Walentynkowe

"Tęczowe Rybki" dobrze przygotowały się do Święta Zakochanych i dzień wcześniej zrobiły piękne kartki walentynkowe. 14 lutego dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych na wspólnej imprezie walentynkowej wymieniły się kartkami - każdy sposób na okazanie sympatii jest dobry :) Radość z własnoręcznie wykonanych kartek była wielka :)