Kalendarz wydarzeń

16 luty 2017

Zapraszamy do odwiedzenia „Miasteczka Zmysłów”

Wystawa interaktywna, animacje i zajęcia dla dzieci i spotkania z ekspertem dla rodziców - bezpłatnie!

„Miasteczko Zmysłów” to miejsce dla rodzin z dziećmi. Zapraszamy rodziców, którzy poszukują sposobu na aktywne spędzenie czasu ze swoimi pociechami. Odwiedźcie nas i dowiedzcie się, jak wesprzeć dzieci w ich rozwoju, spędźcie czas RAZEM na twórczej zabawie i poznawaniu świata poprzez zmysły. Miasteczko zmysłów łączy, bawi, intryguje. 

Zapraszamy na: 

INTERAKTYWNĄ WYSTAWĘ – PONAD 20 EKSPONATÓW

Eksponaty są dobrane tak, aby oddziaływać na wszystkie zmysły. Pokażą dzieciom i ich rodzicom, że można „oszukać” własny mózg. Będą złudzenia optyczne, triki związane z postrzeganiem i wiele innych ciekawych instalacji. Dzieci pobawią się eksponatami pokazującymi niektóre prawa natury, dźwięki, ciekawostki fizyczne. Wykorzystanie wszystkich zmysłów w zabawie z dzieckiem bardzo je rozwija – dzięki wizycie na naszej wystawie na pewno wiele się dowiedzą.

SPOTKANIA Z EKSPERTEM - DLA RODZICÓW

Warsztaty prowadzone przez uznane ekspertki (autorytety w dziedzinie wychowania i rozwoju dzieci) pomogą rodzicom w odnalezieniu odpowiedzi na kilka pytań, np.: w co się z dzieckiem bawić najczęściej i dlaczego, jak odkrywać talenty u swojej pociechy oraz dlaczego tak ważne jest aby w zabawie angażować wszystkie zmysły. Uwaga: zajęcia mają formę wykładu / dyskusji i są przeznaczone dla dorosłych.

DO STREFY ZABAW DLA NAJMŁODSZYCH

Zajęcia dla najmłodszych zwiedzających (od 4 do 9 lat). Zabawy z kolorami, zapachami, fakturami. Animacje, warsztaty, konkursy – plastyczne, ruchowe, zręcznościowe, muzyczne. Wszystko to podczas spotkania naszych animatorek z najmłodszymi.

KIELCE

Spotkania z rodzicami prowadzi Dorota Zawadzka

18-19 lutego 2017 Biuro Wystaw Artystycznych
ul. Kapitulna 2, Kielce