WSZYSCY BAWILIŚMY SIĘ WSPANIALE!

Bal karnawałowy był  niezwykle wyczekiwany i  dostarczył dzieciom wielu przeżyć i radości. Zanim się zaczął dzieci wymyśliły i samodzielnie wykonały dekoracje do sali. Pracy było dużo, ale potem radość i satysfakcja większa.
Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek, w salach przedszkolnych można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana itd., nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich.
Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Dzieci świetnie się bawiły w gronie nauczycieli  w swoich grupach . Muzyka porwała wszystkich do tańca w rytm samby, walczyka i  disco. W trakcie karnawałowych szaleństw  był czas na zdrowy sok , przekąskę, konkursy jak również na pamiątkowe zdjęcie.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom  i wspaniałą atmosferę,  a to było głównym celem tego balu. Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych przebrań.