Kalendarz wydarzeń

26 Styczeń 2020

BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to czas balów i tanecznych szaleństw, którym towarzyszy muzyka i zabawa.
Dzieci z naszego przedszkola również miały okazję wspólnie zintegrować się na balu, którego hasłem przewodnim była KRAINA LODU. Dla przedszkolaków to dzień szczególny, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Dzieci tego dnia miały okazję przebrać się za różne postacie z bajek i nie tylko. Na balu można było spotkać: wróżki, księżniczki, biedronki, rycerzy, policjantów, strażaków, Spider – mana i wiele innych postaci.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

20 stycznia 2020 r. odbyła się miła uroczystość przygotowana przez dzieci z grupy " Tęczowe rybki". Na tej ważnej dla nas uroczystości pojawili się zacni goście BABCIE , DZIADKOWIE oraz RODZICE. Mali organizatorzy przygotowali program artystyczny. Wyjątkowy, bo odzwierciedlał prawdziwe uczucia występujących. Po występach panie nauczycielki złożyły serdeczne życzenia oraz zadedykowały piosenkę wszystkim obecnym a dzieci wręczyły upominki. 

WYJAZD DO WDK KIELCE

W dniu 21.01.2020 r.  wszystkie grupy z naszego przedszkola były na spektaklu „Piotruś Pan i Piraci”. Dzieci oglądały przedstawienie od początku do końca z zapartym tchem. Piotruś Pan to chłopiec, który postanowił nigdy nie dorosnąć. Zamieszkuje magiczną krainę, Nibylandię, w której przez cały czas się bawi. Świetne, wpadające w ucho piosenki, pokazy świetlne, a przede wszystkim niezwykła wyobraźnia twórców i umiejętne wykorzystanie języka teatru sprawiły, że spektakl przykuwał uwagę od pierwszej do ostatniej minuty.