WIELKANOCNE WARSZTATY Z RODZICAMI:):)

W dniu 11.04.2019r. odbyły się w grupie maluszków warsztaty wielkanocne z rodzicami. Spotkanie poprzedzone było krótkim występem dzieci, które zaprezentowały się w inscenizacji ruchowej do wiersza pt.: „Kot i ptaszki”, oraz improwizacji muzyczno-ruchowej do utworu pt.: „Jesteśmy żaby, aby, aby” – muz. i sł. A. Jendryka, A. Kaczmarczyk. Ku wielkiej radości dzieci nasi wspaniali goście zostali zaproszeni do wspólnego tańca pt.: „Podajmy sobie ręce”.

Po burzliwym powitaniu zaproszono wszystkich na warsztaty wielkanocne, podczas których wytwarzaliśmy ozdoby na wielkanocny stół. W repertuarze było wycinanie i ozdabianie koszyczka wg własnego pomysłu, jak również wykonanie wielkanocnego kogucika z wykorzystaniem styropianowego jajka. We wspaniałym gronie, miłej atmosferze, wśród utalentowanych rodziców, pomysłów było bardzo wiele. Nasze przedszkole zamieniło się wówczas na moment w pracownię plastyczną, w której działo się wiele ciekawych rzeczy. Rodzice odkrywali swoje talenty plastyczne a dzieci zamieniły się w prawdziwych artystów. Wszyscy pracowali z ogromnym zapałem, ale był też i czas na miłe pogawędki:) Powstały piękne i niepowtarzalne dekoracje świąteczne - podziwialiśmy wspaniałe rękodzieła.

 

Dziękujemy wszystkim obecnym na warsztatach. Bardzo cieszymy się, że mamy tak uzdolnionych i chętnych do współpracy rodziców...:):)

Dziękujemy za wspaniałe fotografie mamie Janka pani Sylwii Kulesza!!!