Grupa VIII - ODKRYWCY

Jadąc do WDK na przedstawienie " Piotruś Pan" mieliśmy okazję zobaczyć Pomnik Czwartaków i Stadion sportowy i zrobić sobie pamiątkową fotkę. Na teatralnej widowni zawsze czujemy się świetnie, co zresztą widać.

       Z figur geometrycznych może powstać wiele rzeczy. Przekonaliśmy się o tym bawiąc się w "małego murarza" a także tworząc z figur różne zwierzęta i pojazdy. To świetna zabawa, rozwija naszą wyobraźnię.

    Bardzo miło było nam gościć mamę Nikosia i mamę Lenki w naszej grupie. Mama naszego kolegi przeczytała nam opowiadanie o tym, że trzeba segregować śmieci, a my w zabawie pokazaliśmy, że potrafimy to robić. Mama naszej koleżanki czytała nam o księżycu, a potem wszyscy razem zrobiliśmy magiczny, księżycowy piasek. To było bardzo miłe spotkanie.

Kodowanie nie jest trudne, trzeba tylko wiedzieć, gdzie strona prawa, a gdzie lewa, w którym miejscu łączy się literka z cyferką. My to wiemy i to dla nas jest "pestka"!

    Już nie możemy się doczekać balu karnawałowego. Zostaliśmy zaproszeni do Krainy Lodu. Krótka rozgrzewka przed balem nikomu nie zaszkodzi...

     Bardzo lubimy słuchać bajek, ale też lubimy je przedstawiać. Żałujcie , że nie widzieliście 'Czerwonego Kapturka" i "Smoka wawelskiego" w naszym wykonaniu! My się świetnie przy tym bawiliśmy.

Strony