Grupa IV - PIRACI

 Urodziny, czyli to co lubi każdy z nas:) Dzisiaj 7-go września wspólnie z Ragnarem świętowaliśmy jego urodzinki. Tradycyjnie było sto lat, życzenia, wspólna zabawa i oczywiście cukierki.

Drodzy rodzice, oto miś – miś Pirat z naszego projektu pt.: „Mały Miś w świecie wielkiej literatury”. Dziś wspólnie nadaliśmy mu imię oraz troszeczkę go wystylizowaliśmy na prawdziwego pirata i „uwolniliśmy” z przedszkolnych murów, aby mógł z nami wędrować po naszych domach i słuchać naszych ulubionych bajek. Dzień był magiczny i bardzo wesoły, zarówno dla...

Za oknem słonecznie, a my wykonujemy naszą pierwszą pracę plastyczną – kolorowe ważki. Wszystkie przedszkolaki bardzo chętnie przystąpiły do zadania i z wielkim zaangażowaniem wykonali swoją nietypową ważkę. Nasze efekty można było oglądać w kąciku rodzica (szatnia), a dla gapowiczów musi wystarczyć pamiątkowa fotografia.

Witajcie:)

W kalendarzu już wrzesień, a my ciągle żyjemy wakacjami i rysujemy nasze wspomnienia z letniego odpoczynku. Było morze, góry, jezioro, basen, babcia z dziadziusiem oraz mnóstwo słońca, kwiatów i motyli.