Grupa IV - PIRACI

 

  Dnia 29.05.2018 r. w naszym przedszkolu odbyła się Olimpiada Sportowa       w ramach X Tygodnia Sportu dla Wszystkich - XXIV Sportowy Turniej Miast     i Gmin. Dzieci z grupy IV z wielką radością i zaangażowaniem brały udział we wszystkich konkurencjach. Wszyscy świetnie się bawili.

  Udział w Olimpiadzie Sportowej to wspaniała forma zachęty dzieci do aktywności ruchowej i...

  30 maja obchodzimy Światowy Dzień Soku. Świeże soki z warzyw i owoców to prawdziwy zastrzyk energii oraz gwarancja dobrego zdrowia. Wiedząc o tym, dzieci z grupy IV przygotowały w tym dniu pyszny sok.

  Dnia 28.05.2018 r. wybraliśmy się na wycieczkę do kina Helios. Dzieci miały okazję obejrzeć komedię animowaną pt. ,,Kaczki z gęsiej paczki", która opowiada o Benku - zwariowanej gęsi zmuszonej wyruszyć w pełną niespodzianek podróż wraz z dwoma niesfornymi kaczątkami. Przedszkolaki oglądały bajkę z dużym zaciekawieniem i uśmiechem na twarzy. Po seansie czekały na dzieci wspólne zabawy...

  24 maja 2018 roku w grupie IV odbyła się uroczystość z okazji Dnia Mamy       i Taty. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały wraz z wychowawcami część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły. Najbliżsi z dumą i ze wzruszeniem słuchali swoich pociech.

  Po zakończeniu części artystycznej dzieci wręczyły...

 Piękna pogoda za oknem sprzyja codziennym spacerom oraz zabawom na placu przedszkolnym. Korzystając z wiosennych dni urządziliśmy małe zawody na świeżym powietrzu. Dzieci bardzo dobrze poradziły sobie z wykonaniem zadań,  a największą frajdę sprawiła im zabawa z chustą animacyjną i piłką.

 

 

 09.05.2018 grupa Piratów odwiedziła bibliotekę w ramach Tygodnia Bibliotek. Pani bibliotekarka prowadziła zajęcia związane z książkami, tytułami bajek oraz bajkowymi bohaterami. Było to już ostatnie spotkanie w bibliotece w tym roku szkolnym. Dzieci pożegnały się z paniami i zapewniły, że po wakacjach znów odwiedzą bibliotekę.

Strony