Kalendarz wydarzeń

18 Styczeń 2016

"Cukrowe" śnieżynki

Wielkimi krokami zbliżają się święta Bożego Narodzenia. Grudzień – z mikołajkami, świątecznymi przygotowaniami, robieniem ozdób choinkowych i pieczeniem pierniczków jest miesiącem magicznym .To czas rodzinny, okres miłości i radości .Dlatego nasze  zajęcia dotyczyły także domu ,rodziny. .Dzieci pięknie opowiadały o swoich rodzinach(domach),potrafiły wymienić członków rodziny. Dowiedziały się co to jest drzewo genealogiczne.

Wspólne czytanie :)

Dn. 13.01.2016r. w  ramach realizowanego cyklu spotkań  z książką  kolejni  wyjątkowi rodzice  odwiedzili  nas w przedszkolu. Tym razem lektorem była mama Kasi  ,która czarowała  dzieci słowami  baśni autorstwa Hansa Christiana Andersena, ,Księżniczka na ziarnku grochu”. Przedszkolaki uważnie  słuchały i chętnie odpowiadały na  zaskakujące pytania zadawane przez naszego gościa.

Znaleźć swój największy talent i właściwie go rozwijać...

W kościele pw. świętego Franciszka z Asyżu przy ulicy Warszawskiej w Kielcach odbył się koncert kolęd w wykonaniu  Chóru Kameralnego Fermata i dzieci reprezentujących kieleckie przedszkola .W gronie wykonawców znalazła się Ania Żarnowiec z naszej grupy -  przedstawiciel przedszkola nr 3 w Kielcach.Dziękujemy Aniu z całego serca za piękny koncert, za cudowne ,wzruszające muzykowanie ,za nastrój ,który stworzyliście,..

Dziękujemy  Pani Kasi  nauczycielowi rytmiki w naszym przedszkolu , za całą pracę, wysiłek włożony w przygotowanie do koncertu.